Musí boty ladit s kabelkou?

Published by: 0

Módá se stále mění, a proto ještě nedávno platily úplně jiná pravidla ohledně trendů. Elegantní a stylové ženy měly vždy sladěné boty s kabelkou, ale nyní tato pravidla neplatí. Je tedy nutné dál barevně ladit tyto dva doplňky?

Plusy

Tato možnost stylizace je určitě nestárnoucí klasikou, která je nadčasová. Je ideální pro ženy, které neví jaké dámské boty (https://www.casnaboty.cz/cze_m_Damska-obuv_Damske-polobotky-532.html) vybrat ke své stylizaci. Je to skvělá volba bez rizika, jelikož si sladit boty s kabelkou je mnohem jednodušší, než je sladit s celým outfitem.

 

Vady

Bohužel čím dál, tím častěji taková kombinace působí otřepaně a zastarale. Samozřejmě pokud si pánské boty vybírá muž, těžko je bude ladit k nějaké brašně, či batohu. Proto boty vždy ladí především z outfitem.

Závěr

Pokud se jedná o pohodlné, nebo domácí outfity záleží čistě na nás, čemu dáme přednost. Pokud se však jedná o elegantní stylizaci, měli bychom se držet předepsaných pravidel, nebo rad. Občas je opravdu nezbytné sladit boty s kabelkou, aby byl celkový outfit trendy a zajímavý. Pokud barva například psaníčka je černá, odí se k němu určitě i černé lodičky, pokud je psaníčko v barvách červené, nebo jiné tak výrazné barvy, je lepší zvolit jinou barvu bot.